טיפול בשפיכה מהירה בשיטת 1800 שניות (1800secs)

תוכן עניינים

שיטת 1800 שניות היא שיטה רפואית-התנהגותית לטיפול בשפיכה מהירה (גמירה מהירה) אשר פותחה על-ידי ד"ר יעקבי, אורולוג מומחה פרטי. השיטה מבוססת על תהליך דסנסיטיזציה באמצעות גירויים פסיביים. שיטת 1800 שניות מאפשרת לבני זוג אקט מיני מלא של 30 דקות, שהן 1800 שניות. כלומר, אקט מיני שאורך פי 30 מאקט מיני רגיל אצל גברים שגומרים מהר. שיטה ייחודית זו אינה מצריכה כל שימוש בתרופות, משחות, דיקורים, מנטרות, חריקות שיניים או כיווץ שרירי אגן, אלא אך ורק התמדה בטיפול בהתאם להנחיות הד״ר.

צפו: שפיכה מהירה – מהו שורש הבעיה? ד״ר יעקבי עונה

מה כולל הטיפול בשיטת 1800 שניות?

הטיפול מתחיל בהגעה לפגישה אישית של המטופל עם ד״ר יעקבי, שנמשכת לרוב כחצי שעה. במשך הפגישה מתקיים דיון בנוגע לרקע ולמצב הנוכחי של המטופל, ובנוגע למנגנוני השפיכה. רוב הפגישה מתמקדת בהדרכה והטמעה של הטיפול בשפיכה מהירה בשיטת 1800 שניות. המטופל מקבל פרוטוקול טיפולי ליישום ולתרגול בביתו. התרגול הוא למעשה קיום אקט מיני לפי הנחיות הפרוטוקול הטיפולי.

ד״ר יעקבי מלווה את המטופל לכל אורך התהליך, עד שהמטופל מגיע ליעד – 30 דקות משגל באקט מיני אחד.

תוך כמה זמן מגיעים לתוצאה הרצויה?

לרוב, כבר באקט הראשון רואים שינוי משמעותי. אך כמו שאומרים – קשה באימונים, קל בקרב. כך גם בשיטת 1800 שניות, שהיא שיטה התנהגותית שמטבעה דורשת השקעה והתמדה בתהליך הטיפולי כדי לקבל תוצאה שתלווה את המטופל לאורך חייו, בלי משחות, בלי כדורים, בלי תרופות, ובלי דיקורים.

חשוב להבין כי חלק גדול מההצלחה של התהליך הוא התמדה והיצמדות לפרוטוקול הטיפולי מצד המטופל. ההצלחה היא מובטחת, צריך רק להתמיד.

האם חייבים בת זוג על מנת לטפל בשפיכה מהירה או מקודמת?

לא. לשיטה שני מודלים: מודל ראשון לגברים שיש להם בנות זוג, ומודל שני לגברים שאין להם בנות זוג. ניתן גם לשלב את שני המודלים יחד, כפי שמטופלים רבים בוחרים לעשות.

שאלות נוספות אודות שיטת 1800 שניות

מה סוד ההצלחה של 100% בטיפול שיטת 1800 שניות?

שיטת 1800 שניות בנויה בצורה כה מתוחכמת ויש לה אלגוריטמם כה חכם שאי אפשר שלא להצליח עמה.

מי מרוויח מטיפול בשיטת 1800 שניות?

לא רק הגבר מרוויח מטיפול לפי שיטת 1800 שניות אלא גם האישה מגלה את עצמה לאחר שהייתה רגילה להרגיש את אונו של הגבר רק דקה. עם שיטת 1800 שניות גם אתה וגם האישה תגלה את הפוטנציאל המיני הטמון בכם.

למה שפיכה מהירה או מוקדמת נחשבת לרוצח השקט של האינטימיות?

אחד מעמודי התווך של זוגיות בריאה הוא אינטימיות שמספקת את שני בני הזוג ולא משאירה אף אחד מהם מתוסכל. שפיכה מהירה גורמת הן לאשה והן לגבר לתחושות של פספוס, של חוסר הערכה וחוסר הנאה מסקס, לכן השפיכה המהירה נחשבת לרוצח השקט של האינטימיות.

מה שורש הבעיה של שפיכה מהירה או שפיכה מוקדמת?

שורש הבעיה נעוץ במרכז שפיכה אשר במערכת העצבית. שום טיפול מכל הטיפולים כביכול הקיימים לא מטפל בשורש הבעית פרט לשיטת 1800 שניות וכאן הגדולה שלה: בלי תרופות, בלי משחות, בלי אמצעים חודרניים. מדובר ב"חדר כושר" לחיזוק מרכז שפיכה על מנת להפוך אותו לעמיד בפני גירויים בנאליים.

האם שפיכה מהירה היא גזרה משמיים שאצטרך לחיות איתה כל חיי?

מהיום לא. שיטת 1800 שניות מאפשרת לכל גבר, גם אלה החושבים שהם אלופי השפיכה המהירה להגיע להחזיק 10 דקות משגל.