טיפול בשפיכה מהירה בשיטת 1800 שניות (1800secs)

תוכן עניינים

שיטת 1800 שניות היא שיטה רפואית-התנהגותית לטיפול בשפיכה מהירה (גמירה מהירה) אשר פותחה על-ידי ד”ר יעקבי, אורולוג מומחה פרטי. השיטה מבוססת על תהליך דסנסיטיזציה באמצעות גירויים פסיביים. שיטת 1800 שניות מאפשרת לבני זוג אקט מיני מלא של 30 דקות, שהן 1800 שניות. כלומר, אקט מיני שאורך פי 30 מאקט מיני רגיל אצל גברים שגומרים מהר. שיטה ייחודית זו אינה מצריכה כל שימוש בתרופות, משחות, דיקורים, מנטרות, חריקות שיניים או כיווץ שרירי אגן, אלא אך ורק התמדה בטיפול בהתאם להנחיות הד״ר.

צפו: שפיכה מהירה – מהו שורש הבעיה? ד״ר יעקבי עונה

מה כולל הטיפול בשיטת 1800 שניות?

הטיפול מתחיל בהגעה לפגישה אישית של המטופל עם ד״ר יעקבי, שנמשכת לרוב כחצי שעה. במשך הפגישה מתקיים דיון בנוגע לרקע ולמצב הנוכחי של המטופל, ובנוגע למנגנוני השפיכה. רוב הפגישה מתמקדת בהדרכה והטמעה של הטיפול בשפיכה מהירה בשיטת 1800 שניות. המטופל מקבל פרוטוקול טיפולי ליישום ולתרגול בביתו. התרגול הוא למעשה קיום אקט מיני לפי הנחיות הפרוטוקול הטיפולי.

ד״ר יעקבי מלווה את המטופל לכל אורך התהליך, עד שהמטופל מגיע ליעד – 30 דקות משגל באקט מיני אחד.

תוך כמה זמן מגיעים לתוצאה הרצויה?

לרוב, כבר באקט הראשון רואים שינוי משמעותי. אך כמו שאומרים – קשה באימונים, קל בקרב. כך גם בשיטת 1800 שניות, שהיא שיטה התנהגותית שמטבעה דורשת השקעה והתמדה בתהליך הטיפולי כדי לקבל תוצאה שתלווה את המטופל לאורך חייו, בלי משחות, בלי כדורים, בלי תרופות, ובלי דיקורים.

חשוב להבין כי חלק גדול מההצלחה של התהליך הוא התמדה והיצמדות לפרוטוקול הטיפולי מצד המטופל. ההצלחה היא מובטחת, צריך רק להתמיד.

האם חייבים בת זוג על מנת לטפל בשפיכה מהירה או מקודמת?

לא. לשיטה שני מודלים: מודל ראשון לגברים שיש להם בנות זוג, ומודל שני לגברים שאין להם בנות זוג. ניתן גם לשלב את שני המודלים יחד, כפי שמטופלים רבים בוחרים לעשות.