ג'נטלמניות במיטה או רצון לשקט תעשייתי?

ג'נטלמניות במיטה או רצון לשקט תעשייתי

אנחנו חייבים להכיר במציאות הקשה: גברים שגומרים מהר מונעים מזוגתן הנאה אמיתית של משגל ארוך ואינטימיות שנוצרת במהלכו. רוב הגברים שגומרים מהר משתמשים בשיטת ג'נטלמניות במחשבה שהם נותנים לאשה לגמור לפני החדירה וכך משיגים שקט תעשייתי וכשהם גומרים מהר לאף אחד בעצם זה לא חשוב, אולי לגבר עצמו. בת הזוג קיבלה את האורגזמה שלה, כך חושב הגבר שגומר מהר, עכשיו אני יכול לכמור תוך דקה או פחות ולא יהיו כלפי תלונות כי אני הייתי בסדר, נתתי לבת הזוג לגמור לפני, יצאתי ג'נטלמן.

וכך על ידי מחמאות עצמיות הם נופלים בפח שהם טומנים לעצמם. המשגל לא הופך להיות מהנה ומאתגר עבור שני בני הזוג אלא אמצעי מהיר לפורקן עצמי.

המון גברים שגומרים מהר, אם לא כולם, משתמשים בתכסיס זה של לתת לאשה לגמור לפני אקט מיני, כך משאירים את האשה מרוצה, מה גם אחרי שהאישה או הגבר גומרים אין להם ענין בסקס או בגמירה עד צבירת מתח מיני חדש והדבר לוקח זמן: לפעמים שעות ולפעמים ימים.

מי סובל בסופו של דבר משפיכה מהירה של הגבר? לא רק הגבר אלא גם ובעיקר בת זוגתו שלא מממשת את הפוטנציאל שיש לבן זוגה. היא אומרת לגבר: אני אוהבת אותך ונותנת לך גביע ענק של גלידה שאתה אוהב, אני מוסיפה לך מעל זה קצפת כי אני ממש אוהבת אותך, ובגלל שאתה גם הגבר שלי אני מוסיפה למעלה דובדבן. מה הגבר שגומר מהר עושה? הוא אוכל את הדובדבן ונותן, פעם אחר פעם, בעיטה בגביע הגלידה ובקצפת שמעליה. הדבר מעליב את האישה, אך בשביל שלום בית היא מבליגה, מה גם הגבר שלה כזה אדיב שלא משאיר אותה בלי לגמור? היא מבליגה כי בסופו של דבר מה היא יכולה לעשות? או להישאר במערכת או לפרק אותה. יש נשים שבוחרות לכאן ונשים שבוחרות לכאן.

מה הפתרון שגבר מחפש? הוא פונה לאינטרנט ומוצא שם עצות חינמיות ששוות גם את המחיר שהוא משלם: הוא מרגיש מתוסכל שנשימות עמוקות לא עוזרות לו, ששיטת אל חזור אינה עובדת, שכיווץ שרירי רצפת האגן ופי הטבעת לא עובדות, שטיפול פסיכולוגי לא יעיל, שתרופות לדיכאון עושות אותו זומבי וגם לא עושות את העבודה. שמשחות בהם שמים את יהבם מרדימות את איבר מינם והם לא מרגישים לאן הם חודרים ופעמים במשחות גורמות לתופעות אצל בת הזוג. תסכול נוראי.

ואז הם מגיעים לטיפול האמיתי הקיים מלאי ספקות לגבי יעילותו עוד לפני שהתחילו אותו. הם לא מאמינים שרופא אורולוג ישראלי פיתח שיטה מדעית, ללא תרופות, ללא משחות, ללא אמצעי עזר חודרניים, להביא את הגבר להחזיק חצי שעת משגל.

אז מי אחראי על שפיכה מהירה? התנהגות הגבר או האשה. או שניהם גם יחד? האמת שעלתה מתוך שיחות רבות שד"ר יעקבי קיים עם מאות מטופליו היא שגם לגברים וגם לנשותיהם יש חלק בשפיכה המהירה שמתרחשת אחרי החדירה. וכל זה מתברר מחוסר הבנה של תהליכים פיזיולוגיים שמתרחשים בגוף במהלך פעילות מינית.

שיטת 1800 שניות נבנתה בהתבסס על מחקרים מדעיים של אותם תהליכים שמתרחשים בגוף הגבר והאשה ובסופו של דבר מביאה את הגבר להחזיק 30 דקות של משגל וזאת אצל גברים שלפני כן היו גומרים תוך פחות מדקה? השאלה שעולה תמיד אצל הגברים איך שיטה כלשהי בעולם יכולה להביא אותו להחזיק 30 דקות כאשר הוא בקושי מחזיק 30 שניות?

התשובה גם היא בצורת שאלה: מה היה אומר אותו גבר אילו לפני 70 שנה היו אומרים לו שהאדם יטוס לירח? ברור לכולנו כיצד היה מסתכל על בן שיחו. כך גם בטיפול בשפיכה מהירה התרחשה בארץ מהפכה שתלך ותכבוש את כל העולם ותשנה התנהגותם של מיליוני גברים וזוגתם במיטה.