אז איך להתגבר על שפיכה מהירה?

איך להתגבר על שפיכה מהירה

שפיכה מהירה הוא תהליך שמתרחש ללא אפשרות בקרה על תהליך השפיכה. אנחנו חיים בעולם אליו אנחנו חייבים להגיב בדרך אחת או אחרת. אתם רואים את השורות האלה כי אתם משתמשים באנטנות של העיניים, אתם שומעים מוזיקה כי אתם משתמשים באנטנות שבאוזניים. אתם מסוגלים להבדיל באמצעות קצוות האצבעות בין אבטיח, תפוס ואגס. למה? כי יש לכם אנטנות בקצוות האצבעות.

בעצם בכל הגוף שלנו יש אנטנות שקולטות את הנעשה עם הגוף.

יש לנו אנטנות גם על איבר המין. כשגבר חודר לנרתיק הוא מרגיש את תחושת ההנאה באמצעות האנטנות שעל איבר המין. המשחות שגברים שמים על איבר המין על מנת לאלחש אותו שלא יגמור מהן הן מרדימות את האנטנות האלה והגבר לא מרגיש לאן הוא חודר. התחושה עם משחות אלחוש כאילו אתה חודר למערה ענקית. אותה תחושה כמו אצל רופא שיניים שמרדים את האזור לקראת טיפול שיניים.

המידע מהאנטנות שעל איבר המין מועבר למרכז שפיכה שבעמוד שדרה ומשם ממשיך למוח: למודע ולתת מודע לשנו. שיטת 1800 שניות גורמת לכך שקיבולת מרכז השפיכה יגדל לחצי שעה סף שפיכה, זאת באמצעות אימון מדעי. כשגבר הולך לחדר כושר הוא מחזק שרירים. באימון לפי שיטת 1800 שניות לטיפול בשפיכה מהירה הגבר מחזר את המערכת העצבית שלו שאחראית על שפיכה מהירה.

הדרך היחידה להתגבר על שפיכה מהירה היא טיפול עצבי-התנהגותי בשיטת 1800 שניות. כל שאר ה"טיפולים" כביכול הם אגדות אורבניות שאין להם כל קשר למרכז השפיכה.

שיטת 1800 שניות לא עושה שימוש בתרופות, לא בזריקות, לא מדובר בטיפול פסיכולוגי, ללא דיקור סיני, ללא כיווץ שריר אגן ופי הטבעת, ללא צורך בנשימות עמוקות, ללא הסחות דעת באמצעות חשיבה שמסיחה דעת. בקיצור, מדובר בשיטה מהפכנית שמטפלת בשורש הבעיה ובאמצעותה הגבר מתגבר על השפיכה המהירה.

ספקנים? מה הייתם אומרים אילו חייתם לפני 100 שנה והיו אומרים לכם שהאדם יטוס לירח? הייתם מתפקעים מצחוק ואולי אפילו חושבים שמדובר במתיחה לא מוצלחת. אבל מה לעשות שטיבו של עולם המדע הוא להתפתח. וההתפתחות העיקרית בטיפול שפיכה מהירה היא שיטת 1800 שניות.

להתגבר אחת ולתמיד על שפיכה מהירה? רק באמצעות שיטת 1800 שניות. נקודה.