כשהיא אומרת "בוא נרקוד טנגו אופקי" למה היא מתכוונת?

בוא נרקוד טנגו אופקי

מחקר אשר נעשה במרפאה אורולוגית באחת ממדינות של ארה"ב הראה כי מתוך 312 גברים בגילאים 20 עד 40 שרואיינו לגבי העדפותיהם המיניות 3.4% העדיפו ריקוד סולו מול סרט פרנו כליווי נאנמן על ריקוד טנגו אופקי.

מה מאפיין ריקוד טנגו? הרכיבים הראשוניים של הריקוד שהתפתח בארגנטינה היו האחזות גמישה והדדית בין בני הזוג, תנוחות שונות והמון חושניות. אותם מרכיבים שחווים במהלך זוגיות במיטה. בתחילת דרכו הריקוד לא לווה במילים אלא היה ריקוד חרישי.

בואנס איירס, תחילת המאה ה 20, מאות אלפי מהגרים מגיעים לפרברי העיר שליד הנמל מאירופה, אפריקה ומאיפה לא. ליד נמל העיר נפתחו מלא בתי קפה וברים במקביל לבתי זונות על מנת לאפשר לכל המהגרים החדשים להטביע את ייגונם באלכוהול ועם נשים. אכן הטנגו תחילה כונה "ריקוד היגון". עם חלוף השנים הריקוד התפשט לצפון אחריקה ולאירופה.

בגלל ההקבלה בין ריקוד הטנגו והתנהלות הזוג במיטה ובעיקר שינויי תנוחה וחושניות ומגע בלתי פוסק הרי שהאקט המיני זכה לכינוי המחמיא של "ריקוד טנגו אופקי". המושג תפס מקום בלקסיקונים רבים.

אז תושבי איזו מדינות נחשבים כאלה שרוקדים טנגו אופקי הכי הרבה פעמים בשנה? מתברר שיוונים תופסים מקום ראשון, ולא פלא הדבר: יש להם תרבות מינית מגוונת ולא שמרנית מתחילת ההיסטוריה שלהם. ואם נרצה לדעת תושבי איזה מדינה הם הכי פחות "משוגעים" על סקס נמצא שם את… יפן. הם עושים סקס רק פעם בחודש וחצי בממוצע לעמות יוונים שעושים כל 3 ימים בממוצע. לא הרחק מיפנים נמצאים הסינים. נסכם ולא נטעה אם נגיד שתושבי המזרח הרחוק הם הכי פחות להוטים לעשות סקס אילו במקומות הראשונים נמצא לרוב מדינות אירופיות.

אך לא תמיד יש קשר ישיר בין כמות סקס שעושים בשנה לשביעות רצון מסקס. לגבי המזרח הרחוק זה כן תופס אך באירופה וארה"ב פחות קיים קשר ישיר. במזרח הרחוק יש לזכור כי לגברים איבר מין יותר קטן מאשר לאירופיים, זאת על פי מחקרים שנעשו בתחום האורולוגיה. נוסיף לזה מרכיבים תרבותיים והתנהגותיים והרי לכם מרשם לחוסר שביעות רצון מינית.

פעילות מינית היא הדרך הכי אינטימית לתקשר בין גבר לאשה. לא לעשות סקס ולא לתקשר דרך המיניות היא כמו לאבד אחת משפות הגוף.

אבל כששואלים את ההודים מה זה לעשות סקס הם אומרים שבהגדרה זאת מספיק שהם נותנים נשיקה או נוגעים באיהרים אינטימיים של בת זוג בלי חדירה זה נקרא לעשות סקס. למה עשתה נקודה זאת? כי בסטטיסטיקות עולמיות הם מככבים במקום עשירי כאלה שעושים סקס. בערך כמו שענה קלינטון כשהיה צריך לענות אם עשה סקס. כל אחד כנראה מגדיר סקס באופן אחר.

והיכן גרות הנשים הכי מסופקות מינית?

מתברר שנשות דנמרק הן הכי מסופקות מינית כי בני זוגן מקדישים לכך בממוצע 44 דקות. נשות ארה"ב נהנות מסקס 41 דקות למפגש אחד, אילו הפיניות מקדישות לתקשורת מינית 39 דקות בממוצע כל פעם. מתחתן נמצאות הבריטיות עם ממוצע של 33 דקות הנאה מינית. דרום אפריקאיות קרוב לודאי מרגישות מתוסכלות יותר כי חוות סקס רק 15 דקות. והאיטלקיות מתברר מסתפקות ב 23 דקות ממוצע. למחקר לא הוכנסו מדינות המזרח הרחוק מסיבות שהוזכרו מעלה.

אבל האם יש באמת זמן אופטימלי לעשות סקס?

מהמחקרים שנעשו מתברר כי 30 דקות זה זמן לא ארוך מדי, דהיינו לא מכביד על גבר או על האשה, ולא קצר מדי לעשות סקס. הסקס לרוב מתחלק לשני חלקים: המשחק המקדים שלוקח בממוצע מחצית מהזמן כשאותו זמן לרוב לוקח גם המשגל עצמו. זה האיזון האופטימלי של 50%:50%.

כשליש מהגברים בעולם לא מצליחים לשמור על פרופורציה של 50:50 בין משחק מקדים למשגל וגומרים מהר. לרוב הם מקדישים למשחק מקדים עשרות מונים יותר זמן ואנרגיה מאשר למשגל עצמו. תכלית המשחק המקדים אצלם היא בעצם פיצוי על אי יכולת שלהם להחזיק יותר מדקה או שתיים משגל. במהלך המשחק המקדים הם נותנים לבת זוג שלהם להגיע לפורקן וכך משיגים 2 דברים: אחד שהם יוצאים ג'נטלמנים שנתנו לבת זוג לגמור לפניהם והשני שהם משיגים שקט תעשייתי כי האשה כבר מסופקת ולא כל כך מענין או אכפת לה אם תגמור מהר או לא.

ואיך הגבר הישראלי מחלק את זמן הטנגו האופקי שלו בין משחק מקדים למשגל? בכתבה הבאה.