חרוזים בפין? מודה חדשה שנכנסת למערב

פנינים וחרוזים באיבר המין הגברי

פנינים וחרוזים באיבר המין הגברי הם תופעה עתיקת יומין. מדובר בשתלים תת עוריים של חומרים אינרטיים, דהיינו חומרים שלא יוצרים תגובה חיסונית בגוף, אשר מוכנסים למטרות שונות. יש להם שמות שונים כמו פניני יאקוזה, חרוזים, שתלים, כדורים ועוד. בדרך כלל מדובר בכדורי חרוזים בקטרים שונים של עד מספר מילימטרים.

המטרה העיקרית בגינה מוכנסים השתלים היא הגברה של הנאה מינית לשני בני הזוג ולהגעה לשיאים יותר חזקים וחוויות מיניות עוצמתיות יותר באמצעות הגברת חיכוך בין איבר המין הגברי לנרתיק. יש גברים שטוענים כי הדבר משפר את מראה הפין שלהם. בכל מקרה יש גורמים והשפעות רבות שמביאות את הגבר להחליט על הכנסת פנינים תת עוריים לאיבר המין: השפעה סביבתית ותרבותית, רצון לגרום להנאה אצל בת הזוג, סמל לגבריות ולהשפעה. כמו שיש גורמים שמביאים את הגבר לעשות קעקוע בגוף.

כיום, על מנת להגביר את ההנאה אצל האשה רוב הגברים מבצעים עיבוי פין אשר תוצאותיו מאוד תלויות בבחירה נכונה של המועמד, של החומר המוזרק ושל מבצע הפעולה. העיקרון עליו מבוסס הליך הכנסת שתלים עגולים תת עוריים הוא לתת אותו מענה שעיבוי פין נותן אך עם תוצאות יותר צפויות ויותר אחידות ופחות תלויות במבצע הפעולה. היתרון העיקרי בפניני פין מלאכותיים שהם ניתנים להוצאה בכל עת, להבדיל מעיבויי פין שהוא הליך בלתי הפיך.

חשוב לציין כי לא מדובר בשתלי סיליקון שמוכנסים לגברים שסובלים מבעיות זקפה. השתלים של הפנינים מושתלים בין העור לצילינדרים שהם הגופים המחילתיים שאחראים על הזקפה ולא מפריעים זקפה או לחזק מיני.

מעט רקע על ההליך.

הכנסת שתלים מלאכותיים תת עוריים לפין בצורתם עגולה להגברת חוויה מינית תופסת תאוצה בכל העולם. טוענים כי הראשונים שהשתמשו בהליך היו חברי יאקוזה בעת שהותם בכלא. כל שנת שהות בכלא חברי הקבוצה היו מכניסים פנינה אחת ומצבור הפנינים סימל את שנות המעצר. בהמשך המנהג התפשט מערבה בבתי סוהר ואצל חיילים. תופעת הפנינים דומה לתופעת הקעקועים בכך ששניהם החלו בבתי סוהר ומתפשטים לאוכלוסיות שמחוץ למוסדות אלה. קעקועים שהיו סמל של עבר פלילי או שהות בבתי סוהר הפכו נגד עינינו עם הזמן לפופולריות.

כיצד מתבצע ההליך להכנסת פנינים מלאכותיות אל מתחת לעור של הפין?

החרוזים המושתלים יכולים להיות מחומרים שונים כמו זכוכית, פלסטיק, שיש, מתכת ועוד חומרים שונים. אם לפני עשרות שנים הפעולה הייתה מבוצעת בתנאים לא סטריליים על ידי אנשים שלא רופאים הרי שכיום הרופאים מבצעים את ההליך בסטריליות מירבית. הכנסת פנינים מלאכותיות נעשות בהרדמה מקומית ומדובר בפעולה יותר פשוטה מעיבוי פין. ניתן להכניס כדור אחד או שניים או שלושה ואף יותר אך ככל שבוחרים כדור יותר גדול מספרם יפחת בהתאם. מומלץ לא להשתיל כדורים גדולים כי הדבר יכול להפריע לחדירה וגם לא להיות נעים לבת הזוג. בדרך כלל השתלים מוכנסים או מסביב להיקף הפין או מפוזרים באופן אחיד על פני הפין. השתלים לא מקובעים אלא ניידים עם עור הפין.

סיבוכים                    

אין פעולה רפואית חודרנית או תרופתית  ללא סיבוכים אפשריים. אך מובן מאליו שכאשר ההליך מבוצע בתנאים סטריליים הסיבוך כמו זיהום הוא פחות שכיח. הסטטיסטיקה מדברת כי 97% מהפעולות אינן כרוכות בסיבוכים. לא מן הנמנע כי עם הזמן הכנסת פנינים מלאכותיים אל מתחת לעור הפין יחליף את תהליך העיבוי של הפין בו כאמור תוצאות הסופיות תלויות במספר גורמים וגם לא תמיד צפויות עקב נדידת החומרים המוזרקים והעיקר שהן בלתי הפיכות.