שפיכה מהירה והלכה

שפיכה מהירה והלכה

שפיכה מהירה והלכה

שפיכה מהירה גורמת לבני זוג ללא מעט כאבי ראש, במיוחד לגבר. הוא כל הזמן נמצא במחשבה שבכל אקט שמגיע הוא יגמור מהר. וכי יש סיבה שזה לא יקרה? כי הרי ניסיון חיים הראה לו שזה מה שקורה.

הגבר מרגיש מחויב לספק את בת הזוג במיטה וזה נהדר. אלא מה? הוא משתמש בכל האמצעים האחרים חוץ מחדירה על מנת לעשות זאת? גם זה מצוין.

מה הייתם אומרים אילו לאותה אישה שחווה את אונו של בן זוגה רק לדקה או שתיים תהיה אפשרות להרגיש אותו בפנים חצי שעה?

שפיכה מהירה משפיעה על שלום הבית. אנשים נשואים שנים רבות ולאשה לא מתאפשר להרגיש את בן זוגה בתוכה, דבר שהיא משתוקקת לו.

אחד המטופלים הגדיר כך את החוויה שאשתו חוותה בפעם בראשונה אחרי 20 שנות נישואין: אחרי שהייתי אצלך לקבל הדרכה על שיטת 1800 שניות ניסינו את השיטה. גמרתי אחרי 15 דקות, דבר שבחיים לא קרה לי. דוקטור, פעם ראשונה ראיתי בעיניה של אשתי ברק של הערכה כלפיי. אני חושב שהיא אפילו גמרה בפעם הראשונה בחייה.

הגבר לפי הלכה מצווה לספק את האישה. שיטת 1800 שניות היא שיטה שלא כרוכה בשום דבר שנוגד הלכה. מדובר בלעשות אותו סקס אבל במקום שייקח חצי דקה או דקה זה לוקח 30 דקות מלאות, בלי משחות, בלי כדורים, בלי אמצעי עזר אחרים.

שיטת 1800 שניות משתמשת בהלכה על מנת להוציא את הגבר מחושך לאור. השיטה לא כוללת הוצאת זרע לבטלה. לא כוללת תנוחות מיוחדות. לא דורשת פעולות חריגות. היא כן מאפשרת לגבר משגל של חצי שעה, היא כן מאפשרת לאשה ליהנות מזוגיות ומאינטימיות שמגיע לה.

מה השיטה דורשת? דורשת הצמדות לתכנית מדעית מוגדרת ומוכחת. תכנית שהיא בעצם מטמיעה בגבר מודעות לזמן. תכנית ששמה במרכזה את הצרכים של האישה ולא רק של הגבר. בעצם יותר את הצרכים של האישה. כי גבר גם כף וגם כף גומר. והאישה כל פעם נשארת מאוכזבת. אז עולות לה שאלות כמו אולי משהו לא בסדר בי? אולי הוא לא אובה אותי? אולי הוא אגואיסט שדואג רק לעצמו?

שיטת 1800 שניות ורק היא תפתח לגבר אופקים חדשים ובמקביל גם אשתו תהנה מזה.