תרופות סבתא לטיפול בשפיכה מהירה

תרופות סבתא לטיפול בשפיכה מהירה

תרופות סבתא לטיפול בשפיכה מהירה

ישנם צמחי מרפא שיכולים להציע תמיכה נכבדת לשיפור הביצועים המיניים כאשר גורמים רגשיים מהווים סיבה לשפיכה מוקדמת. נדון תחילה על הסיבות העיקריות שמאחורי הבעיה ותרופות הסבתא הידועות.

שפיכה מוקדמת או מהירה היא ההפרעה השכיחה ביותר בתפקוד המיני בקרב הגברים. בארץ מדובר בכחצי מיליון גברים בין 18 ל 60 שנים, שמהווים כ- 25-30% מאוכלוסיית הגברים הפעילים מינית. סיבות השפיכה המהירה מיוחסות לגורמים שונים: גורם ביולוגי (כולל גנטי), כימי ו / או רגשי.

5 דברים טבעיים שיכולים לסייע לטיפול בשפיכה מהירה

כאשר שפיכה מהירה היא תוצר של התרגשות נפשית אשר גורמת לחרדת ביצוע אפשר להשתמש בתרופות סבתא של צמחי מרפא. לדוגמה גריפוניה סימפליסיפוליה העשירה ב 5-idrossitriptofan שמשתתפת ביצירת סרוטונין שאחראי לעיכוב השפיכה. שני צמחים אחרים פועלים על הרגעה של החרדות ביצוע והן ולריאנה ופסיפלורה. לא ניתן לא להזכיר את טיליה או בעברית תִּרְזָה שהוא סוג של עצי־יער נשירים אשר לו תכונות מרגיעות. האחרונים ברשימה הם פרות הדר להם יש תכונות חיוניות בפעילות במרכז השפיכה.

נעשו מחקרים שהראו כי גברים שסובלים משפיכה מהירה או בעיות זקפה יש להם בדם רמות נמוכות של חומצה פולית. לחומצה פולית חשיבות מכרעת ביצירת סרוטונין. חומצה פולית נמצאת בירקות רבות.