שפיכה מהירה: הרוצח השקט של אינטימיות בין בני הזוג.

early-ejaculation-the-silent-killer-of-intimacy-between-spouses

לקשר הבין זוגי חשיבות עליונה בקיום האנושי. במילה זוגיות הכוונה לקשר בין זוג אנשים וכולל אמון הדדי, התקשרות רגשית וארוטית. לאינטימיות במיטה חשיבות מכרעת בבריאות הן הגבר הן האשה. ושפיכה מהירה, תוך דקה או שתיים מאז חדירה, גורמת לתחושות אי נעימות ולחוסר הערכה עצמית, מעלה ספקות באשה שאולי דבר מה לא בסדר אצלה, אולי יש פגם בנשיות שלה. אכן אפשר להגדיר שפיכה מהירה כרוצח השקט של אינטימיות שבין בני הזוג.

למה רוצח? כי מיניות ואינטימיות בריאה היום נחשבים לעמוד התווך של זוגיות ולא מעט מבני הזוג מתגרשים בגלל קריסה של האינטימיות שנובעת משפיכה מהירה אצל הגבר. מדובר במעגל סגור: שפיכה מהירה גורמת סטרס אצל הגבר, וכמו כדור שלג כל אקט מיני שבא מגביר את הסטרס כי גבר שיודע שאתמול ושלשום גמר מהר, הוא יודע שמחר ומחרותים יגמור מהר. כי הרי אין סיבה שהדבר לא יקרה!  אחד ההישגים האמת כבירים של טיפול 1800 שניות היא שבירת מעגל הקסם הזה בו נתון הגבר שחושב כי בהכרח יגמור מהר בפעם הבאה.

שיטת 1800 שניות מורידה מגברים את כל הסטרסים האפשריים במהלך האקט המיני: את הסטרס שנובע מתנוחה לא מתאימה, את הסטרס והאחראיות לזמן שפיכה, את הסטרס להסיט את המחשבות לדברים שלא קשורים לאינטימיות ומטמיעה לו מודעות שליכולת להחזיק במיטה עד חצי שעה משגל רצוף.

כשגבר חודר לנרתיק הוא, מה לעשות…, מאבד עשתונות. זה מה שקורה פעם אחר פעם עם גברים שגומרים מהר. הוא מתנהג כמו סוס פרע שרץ ללא שליטה עד שמתמוטט. מה שיטת 1800 שניות עושה עם סוס הפרע? היא מאלפת אותו, שמה עליו מושכות וכך לגבר תהיה שליטה מלאה על הסוס המאולף שבתוכו: ימשוך במושכות שמאלה – הסוס ילך שמאלה, ימשוך ימינה – הסוס יפנה לימין, ירצה לעצור? ימשוך במושכות עצור, ירצה לדהור? יפקוד על הסוס לעשות זאת. הסוס שבגבר יהיה מאולף לטובת שני בני הזוג. ותאמינו, אם אפשר לאלף סוס פרא אמיתי שבטבע, אפשר לאלף גם את סוס הפרא שבגבר.

האשה של הגבר שגומר מהר חושבת במושגים הבאים: אני אוהבת את הגבר שלי ונותנת לו גביע של גלידה שהוא כל כך אוהב, מוסיפה לו קצפת שהוא אוהב ולמעלה אני שמה לו דובדבן. אבל מה הוא עושה, פעם אחר פעם? הוא לוקח את הדובדבן ואוכל אותו  אילו לגלידה ולקצפת נותן בעיטה. איך חוסר כבוד כזה לא יכול לרצוח אינטימיות?

הוא מסרב לאכול את הגלידה ואת הקצפת שהאשה נותנת לו. שיטת 1800 שניות מאלצת את הגבר, כבר מהיום הראשון,  לאכול תחילה את הגלידה ואת הקצפת ורק בסוף להתפנק בדובדבן.

כל אלה שחושבים שהם מבינים בטיפול בשפיכה מהירה טועים ומטעים את המטופלים שלהם. הרבה גברים שהיו קורבנות של שרלטנים למיניהם שחושבים שיודעים לטפל בשפיכה מהירה הופכים להיות קטני אמונה בכל דבר חדשני שמציעים להם כי מצדם הם ניסו הכל. אבל הכל. וכאן הטעון החמורה שלהם: הם טרם התנסו בשיטה היחידה שמטפלת, להבדיל משיטות אחרות, בשורש שהבעיה. שיטת 1800 שניות.

מה היה קורה אילו היו אומרים לכם לפני 100 שנה שהאדם יטוס וינחת על הירח? הייתם חושבים שהאדם שאומר לכם זאת מקומו בבית משוגעים? בטוח שכך הייתם חושבים. אבל העובדה כי האדם אכן הגיע לירח. דברים דינמיים מתרחשים בעולם ואחד מהם זאת שיטת 1800 שניות לטיפול בשפיכה מהירה שלעומת שאר השיטות היא הטיסה לירח של האדם בתחום הטיפול בשפיכה מהירה.

שיטת 1800 שניות מזמינה את הגבר לחוות 30 דקות של אינטימיות עם בת הזוג ברצף. בוא נחשב תוך כמה זמן גבר שגומר מהר מגיע לצבור 30 דקות משגל? נניח הוא גומר בדקה. על כן בשביל לצבור 30 דקות סקס הוא צריך לעשות סקס 30 פעמים. מסכימים?

תוך כמה חודשים עושה גבר ממוצע סקס 30 פעמים? אם הוא עושה פעם בשבוע לוקח לו 30 שבועות, דהיינו יותר מחצי שנה!!!

 

שיטת 1800 שניות מאלצת אותו לעשות בפעם אחת מה שהוא בדרך כלל עושה בשישה חודשים.